Early Stage zapisy

GALA SPORTU w Gminie Ropczyce – kto wygrał? Mamy listę nagrodzonych

W piątek 31. stycznia w Ropczycach odbyła się XIV Gala Sportu “Najpopularniejsi w Ropczyckim Sporcie 2019”. Uroczysta gala odbyła się w budynku Centrum Kultury w Ropczycach w godzinach popołudniowych.

Podczas gali nagrodzono ropczyckich sportowców i działaczy, którzy w minionym roku 2019 zdobyli ponadprzeciętne wyniki.

W trakcie uroczystości zaprezentowano działalność Ropczyckiego Centrum Sportu i Rekreacji, nie zabrakło również występów artystycznych.

W poszczególnych kategoriach nagrodzeni zostali:

Trener Roku Grup Młodzieżowych (sporty indywidualne)
1. Łukasz Kurowski – Rega MX Team
2. Tomasz Pociask – Klub Karate Kyokushin Ropczyce
3. Krzysztof Ździebko – UKS Niedźwiada Dolna

Trener Roku Grup Młodzieżowych (sporty drużynowe)
1. Bogusław Pacanowski – MKS Błękitni Ropczyce
2. Regina Małek – Akrobatyka Ropczyce
3. Dominik Fabianowicz – KS Błękitni Ropczyce
3. Grzegorz Laska – MKS Błękitni Ropczyc

Trener Roku (drużyny seniorów)
1. Andrzej Jedynak – UKS Lubzina
2. Stanisław Pieczonka – KS Błękitni Ropczyce
3. Andrzej Szymański – MKS Błękitni Ropczyce
4. Wojciech Duduś – Inter Gnojnica

Młodzieżowy Zawodnik Roku (sporty indywidualne)
1. Karol Królikowski – Rega MX Team
2. Antoni Rachwał – RRS Składak
3. Filip Urbanek – Fala Ropczyce

Młodzieżowy Zawodnik Roku (sporty drużynowe)
1. Szymon Walczyk – MKS Błękitni Ropczyce
2. Colin Daniel – Soccer Ropczyce
3. Maciej Opiela – KS Błękitni Ropczyce

Zawodnik Roku (seniorzy)
1. Amelia Pondo – Inter Gnojnica
2. Hubert Siepierski – MKS Błękitni Ropczyce
3. Marcin Drozd – RRS Składak

Działacz Roku

1. Regina Małek – Akrobatyka Ropczyce
2. Marcin Sroka – KS Błękitni Ropczyce
3. Grzegorz Róg – Soccer Ropczyce
4. Marcin Bożek – Klub Karate Kyuokushin Ropczyce
5. Grzegorz Rymut – RRS Składak

Prezes Roku
1. Przemysław Kulig – MKS Błękitni Ropczyce
2. Krzysztof Królikowski – Rega MX Team
3. Maciej Skwierz – ATS Bingo Ropczyce
4. Bogusław Pacanowski – Soccer Ropczyce
5. Kacper Cupryś – Akrobatyka Ropczyce

ZOSTAŁY TAKŻE WRĘCZONE

Podziękowania lokalnym firmom wspierającym kluby i stowarzyszenia sportowe:

– Józef Siwiec (ZM Ropczyce S.A.)
– Leon Marciniec (ZM INVEST S.A)
– Kazimierz Mikrut (Weldon)
– Krzysztof Walczyk (ZPH Cerplast)

Wyróżnienia za wsparcie działalności sportowej dla:

  • Tadeusz Solarski,
  • Wiesław Maziarz,
  • Mirosław Jamróz.

Nagrodzono także uczestników XIV edycji Turnieju Firm i Zakładów Pracy z cyklu Grand Prix ”Sprawność = Efektywność 2019” – zwycięzcą był zespół Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach.

Źródło zdjęć: TV Ropczyce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.