Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Wieści pływackie

11 listopada najmłodsi pływacy Fali rywalizowali o swoje pierwsze medale na pływalni w Horyńcu Zdroju. W klasyfikacji medalowej Fala zajęła szóste miejsce zdobywając dziewięć medali.
Nasi medaliści: Ania Stawarz dwa medale złot i srebrny, Zuzanna Urbanek dwa złote, Oliwia Franczyk złoty, Milena Przywara brązowy, Tytus Osiniak dwa srebrne, Paweł Pieprzak brązowy.

Michał Śliwa i Filip Urbanek w dniach 11-12 listopada wystartowali na zawodach we Wrocławiu w XXXII Memoriale Marka Petrusewicza (Olimpijczyk. Należał do grona najlepszych pływaków świata. Dwukrotnie ustanowił rekord świata na dystansie 100 m stylem klasycznym. Memoriał Jego imienia rozgrywany jest nieprzerwanie od 1990 roku). Zawody miały bardzo dobrą obsadę. Udział w nich wzięło wielu utytułowanych pływaków, min. olimpijczycy z Polski, Anglii, Holandii. Nasi zawodnicy oprócz zdobytego doświadczenia ustanowili swoje nowe rekordy życiowe.

W sobotę w Mielcu odbyły się zawody pływacki z okazji święta niepodległości. W zawodach wystartowała tylko jedna zawodniczka Fali. Ola Niemiec zdobyła złoty medal w konkurencji 100 metrów stylem motylkowym i srebrny medal na dystansie dwukrotnie dłuższym.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x