Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Kolejne inwestycje i nowe miejsca pracy?

Od jakiegoś czasu na terenie przy węźle autostradowym w Sędziszowie Małopolskim można zobaczyć baner – TU POWSTAJE DL INVEST PARK SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI. O co chodzi? O szczegóły zapytaliśmy włodarza Gminy Sędziszów Młp.

Jak mówi Bogusław Kmieć, burmistrz Sędziszowa Młp.:

prowadzimy zaawansowane rozmowy z potencjalnymi inwestorami na terenie blisko węzła autostradowego. Nowym właścicielem tych działek jest firma DL INVEST i możemy spodziewać się dużej inwestycji. Oczywiście, jeżeli nie przeszkodzą tutaj czynniki geopolityczne.

Burmistrz dokładnych szczegółów inwestycji nie chce zdradzać, bo nadal trwają rozmowy. Więc nie wiemy, co dokładnie powstanie na terenach blisko węzła, ale jedno jest pewne, jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to dzięki inwestycji będą nowe miejsca pracy w Sędziszowie Młp.

DL Invest Group – czym się zajmuje?

Firma DL Invest Group jest jednym z polskich inwestorów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Zdywersyfikowane portfolio nieruchomości obejmuje trzy segmenty, które rozwijane są w zgodzie z duchem zrównoważonego rozwoju:

  • centra logistyczne,
  • centra biurowe,
  • parki handlowe.

DL Invest Group ma możliwość samodzielnego przeprowadzenia całego procesu inwestycyjnego, począwszy od analizy oraz badania danej lokalizacji poprzez finansowanie, projektowanie, budowę, wynajem aż po efektywne zarządzanie.

– czytamy na stronie internetowej DL Invest.

Do tematu jeszcze wrócimy.

fot. czytelnik – dziękujemy.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Rozmowy z POTENCJALNYMI… potencjalnym było też np. Zalando… więc narazie spokojnie, jak cokolwiek powstanie to będzie czas żeby się cieszyć, narazie bez emocji 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x