Wiadomości

Udział strażaków w Dniach otwartej szkoły

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią strażacy KP PSP w Ropczycach ponownie zostali zaproszeni do udziału w  Dniach Otwartej Szkoły, organizowanych przez Zespół Szkół w Ropczycach.

Strażacy wraz z uczniami klasy o profilu pożarniczo-policyjnym, prowadzili w dniu 18 marca br. zajęcia profilaktyczne i pokazowe. Prelekcje o bezpieczeństwie z zakresu ochrony przeciwpożarowej kierowane były do uczniów ropczyckiej szkoły, a także do uczniów klas 8 szkół podstawowych, którzy zechcieli uczestniczyć w dniach otwartej szkoły.

źródło: KP PSP Ropczyce

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x