Orech promocje

Nie żyje potrącony w Szkodnej mężczyzna

Potrącony pieszy zmarł w szpitalu. Prokuratura wyjaśnia okoliczności wypadku i przyczyny śmierci 38-latka.

W Środę Popielcową 26 lutego około godz.17:30 w miejscowości Szkodna (w terenie zabudowanym) został potrącony pieszy mężczyzna, znajdujący się na jezdni – pisaliśmy na bieżąco TUTAJ.

38-latek został potrącony przez kobietę jadącą w kierunku miejscowości Góra Ropczycka samochodem marki Renault Megane. 

Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratury

Obecnie nie jest ustalone, czy mężczyzna szedł środkiem, czy poboczem jezdni i w jakim kierunku. Znajdujący się na miejscu świadkowie nie byli w stanie podać dokładnego przebiegu wydarzeń, ich relacje były rozbieżne. Policjanci sprawdzają, czy miejsce wypadku było objęte monitoringiem.

Z relacji świadków zachodzi również prawdopodobieństwo, że potrącony mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu — jest to weryfikowane. Z uwagi na zły stan zdrowia mężczyzny, nie zostało przeprowadzone badanie jego trzeźwości i w tym celu została pobrana krew do badań.

Mężczyzna zmarł w szpitalu

Wczoraj 03 marca w godzinach porannych Prokuratura Rejonowa w Ropczycach została poinformowana o śmierci 38-latka, która najprawdopodobniej nastąpiła na skutek odniesionych obrażeń w wypadku. 

Jak informuje prokurator Wojciech Przybyło: mężczyzna miał połamane obydwie kończyny dolne, uraz organów wewnętrznych i uraz czaszkowo-mózgowy, który prawdopodobnie doprowadził do jego zgonu.

Wszelkie wątpliwości rozwieje zlecona przez prokuratora sekcja zwłok, która ma się odbyć w najbliższy piątek. 

Jeden komentarz na temat “Nie żyje potrącony w Szkodnej mężczyzna

  • 4 marca 2020 o 23:24
    Permalink

    Gdy byla informacja o potrąceniu niektórzy odważni mieli duuużo głupich komentarzy dziś,kiedy mamy informację,że człowiek- młody,uczynny,absolutnie nieszkodliwy,nad podziw kulturalny chociaż nie po studiach nie ma nic!No i co….?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *