Orech promocje

Ograniczenie sprzedaży alkoholu w centrum Ropczyc

Radni Gminy Ropczyce 24 lipca podjęli uchwałę odnośnie ograniczenia godzin nocnej sprzedaży alkoholu.

Na terenie Osiedla Śródmieście – w godzinach 22.00-6.00 – wprowadzony zostanie zakaz sprzedaży napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia po za miejscem sprzedaży.

Podjęta uchwała ma na celu m.in. przyczynienie się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

10 komentarzy na temat “Ograniczenie sprzedaży alkoholu w centrum Ropczyc

 • Pingback:Zakaz sprzedaży alkoholu w centrum Ropczyc - oddalony! - Portal Ropczycko-Sędziszowski - RRS24.NET

 • 1 sierpnia 2020 o 17:04
  Permalink

  spotykaj się u siebie , czy Twoim zdaniem normalne jest zakłócanie ciszy nocnej podaje przykłady w obrębie Rynku , Grunwaldzka 1 , Grunwaldzka 2 , Sienkiewicza , Kochanowskiego
  – ruszanie z piskiem opon
  – bijatyki
  – krzyki pijanych panienek i panów
  – rzucanie petard
  – strzelanie z wydechu samochodu
  – imprezy urodzinowe (bo pewnie Ojciec w domu nie pozwoli)
  – śpiewy kibicowskie itd.itd.
  w większości ludzie z poza Ropczyc , z okolicznych wiosek widzi się blachy mieleckie , dębickie , krośnieńskie , ciekawe kolego jak się kiedy ożenisz i będziesz miał małe dzieci a ktoś będzie Ci pod oknem wyczyniał w/w cuda co zrobisz wtedy? pamiętaj karma wraca i nigdy nie wiadomo co kogo może spotkać , młodość rządzi się swoimi prawami , ale są też granice dobrego smaku lub nawet w minimalnym stopniu kultury a w Twoim wpisie jest ale totalna arogancja i brak poszanowania dla innych ludzi , bo miasto ma zapewnić Tobie i tym co tu przyjeżdżają warunki na imprezy w centrum miasta , lokali brak? jak już nie w Ropczycach to pozostaje np: Rzeszów czy Dębica , czy po prostu Cię nie stać na wyjście do lokalu życzę powodzenia z takim myśleniem…………..

  Odpowiedz
 • 30 lipca 2020 o 08:14
  Permalink

  Przecież picia w knajpach nikt nie zakazał. Chce Ci się pić to idź do baru, czy restauracji. Nie przeszkadzaj innym ludziom i daj im też żyć

  Odpowiedz
 • 28 lipca 2020 o 18:25
  Permalink

  Dramat! Same zakazy! Ci ludzie czuja się właścicielami miasta i mieszkańców! Kiedy to się skończy??!!

  Odpowiedz
 • 28 lipca 2020 o 06:33
  Permalink

  Grunwaldzka 1 i Grunwaldzka 2 popiera oraz zakaz wjazdu motocykili i samochodow osobowych okolice rynku ulic przy kebebie Maja parking na pks Przyjezdzaja z pozaRopczyc chalasuja zaklucaja cisze nocna itd a policja przyjedzie i pojedzie Panowie policjanci fotoradary mobilne w nocy w wekedy podgiete tablice zwracac uwage mandaty i sie poprawi Tylko trzeba cos robic a nie przyjechac i pojechac a to sie ciagnie latami

  Odpowiedz
  • 28 lipca 2020 o 23:39
   Permalink

   Gdzie się ludzie mają spotykać? Rynek, stare miasto, centrum, główny plac- na całym świecie ludzie spotykają się w centrum tylko w ropczyckim cebulkowie muszą być wszędzie zakazy!
   Opanujcie się wszyscy, bo w tym mieście po prostu nie da się żyć!
   Nie ma kasy na inwestycje ale wszędzie są zakazy!
   Taki już los ludzi, którzy mieszkają w centrum- coś za coś- wszędzie macie blisko, ale hałas większy i ludzi tłumy! Jak ktoś mieszka na obrzeżach miasta- ma ciszę i spokój, ale wszędzie ma daleko!
   Więcej ławek i rewitalizacja placu Kazimierza Wielkiego naprzeciwko dworca autobusowego- to tam przeniesie się część ludzi!

   Odpowiedz
 • 25 lipca 2020 o 17:26
  Permalink

  typowo pisowsko różańcowe zagranie alleluja niech żyje Jarosław K.

  Odpowiedz
 • 25 lipca 2020 o 11:53
  Permalink

  Zwykłe pier*olenie. Kto bedzie chciał to kupi gdzie indziej i sobie tam przyjdzie jak do tej pory. Doje*ali tylko okolicznym sklepom.

  Odpowiedz
   • 28 lipca 2020 o 23:41
    Permalink

    Żaden nie był czynny po 22, bo w Ropczycach już od dawna obowiązuje jakiś zaściankowy zakaz handlu między 22 a 6 rano! Bo my sami jako obywatele nie jesteśmy w stanie zadecydować o której godzinie pójdziemy na zakupy, tylko władza musi to za nas zrobić!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *