Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Ograniczenie sprzedaży alkoholu w centrum Ropczyc

Radni Gminy Ropczyce 24 lipca podjęli uchwałę odnośnie ograniczenia godzin nocnej sprzedaży alkoholu.

Na terenie Osiedla Śródmieście – w godzinach 22.00-6.00 – wprowadzony zostanie zakaz sprzedaży napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia po za miejscem sprzedaży.

Podjęta uchwała ma na celu m.in. przyczynienie się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] przez ropczyckich samorządowców zakaz sprzedaży alkoholu w centrum Ropczyc (pisaliśmy o tym TUTAJ). Mieszkańcy Ropczyc będą mogli nadal kupić alkohol na terenie Osiedla Śródmieście w […]

Zzz
Zzz
3 lat temu

spotykaj się u siebie , czy Twoim zdaniem normalne jest zakłócanie ciszy nocnej podaje przykłady w obrębie Rynku , Grunwaldzka 1 , Grunwaldzka 2 , Sienkiewicza , Kochanowskiego
– ruszanie z piskiem opon
– bijatyki
– krzyki pijanych panienek i panów
– rzucanie petard
– strzelanie z wydechu samochodu
– imprezy urodzinowe (bo pewnie Ojciec w domu nie pozwoli)
– śpiewy kibicowskie itd.itd.
w większości ludzie z poza Ropczyc , z okolicznych wiosek widzi się blachy mieleckie , dębickie , krośnieńskie , ciekawe kolego jak się kiedy ożenisz i będziesz miał małe dzieci a ktoś będzie Ci pod oknem wyczyniał w/w cuda co zrobisz wtedy? pamiętaj karma wraca i nigdy nie wiadomo co kogo może spotkać , młodość rządzi się swoimi prawami , ale są też granice dobrego smaku lub nawet w minimalnym stopniu kultury a w Twoim wpisie jest ale totalna arogancja i brak poszanowania dla innych ludzi , bo miasto ma zapewnić Tobie i tym co tu przyjeżdżają warunki na imprezy w centrum miasta , lokali brak? jak już nie w Ropczycach to pozostaje np: Rzeszów czy Dębica , czy po prostu Cię nie stać na wyjście do lokalu życzę powodzenia z takim myśleniem…………..

Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Przecież picia w knajpach nikt nie zakazał. Chce Ci się pić to idź do baru, czy restauracji. Nie przeszkadzaj innym ludziom i daj im też żyć

Lol
Lol
3 lat temu

Dramat! Same zakazy! Ci ludzie czuja się właścicielami miasta i mieszkańców! Kiedy to się skończy??!!

ted
ted
3 lat temu

Grunwaldzka 1 i Grunwaldzka 2 popiera oraz zakaz wjazdu motocykili i samochodow osobowych okolice rynku ulic przy kebebie Maja parking na pks Przyjezdzaja z pozaRopczyc chalasuja zaklucaja cisze nocna itd a policja przyjedzie i pojedzie Panowie policjanci fotoradary mobilne w nocy w wekedy podgiete tablice zwracac uwage mandaty i sie poprawi Tylko trzeba cos robic a nie przyjechac i pojechac a to sie ciagnie latami

Tom
Tom
3 lat temu
Reply to  ted

Gdzie się ludzie mają spotykać? Rynek, stare miasto, centrum, główny plac- na całym świecie ludzie spotykają się w centrum tylko w ropczyckim cebulkowie muszą być wszędzie zakazy!
Opanujcie się wszyscy, bo w tym mieście po prostu nie da się żyć!
Nie ma kasy na inwestycje ale wszędzie są zakazy!
Taki już los ludzi, którzy mieszkają w centrum- coś za coś- wszędzie macie blisko, ale hałas większy i ludzi tłumy! Jak ktoś mieszka na obrzeżach miasta- ma ciszę i spokój, ale wszędzie ma daleko!
Więcej ławek i rewitalizacja placu Kazimierza Wielkiego naprzeciwko dworca autobusowego- to tam przeniesie się część ludzi!

mieszkaniec
mieszkaniec
3 lat temu

typowo pisowsko różańcowe zagranie alleluja niech żyje Jarosław K.

Taka prawda
Taka prawda
3 lat temu

Zwykłe pier*olenie. Kto bedzie chciał to kupi gdzie indziej i sobie tam przyjdzie jak do tej pory. Doje*ali tylko okolicznym sklepom.

Wujek
Wujek
3 lat temu
Reply to  Taka prawda

A który sklep był czynny po 22?

lol
lol
3 lat temu
Reply to  Wujek

Żaden nie był czynny po 22, bo w Ropczycach już od dawna obowiązuje jakiś zaściankowy zakaz handlu między 22 a 6 rano! Bo my sami jako obywatele nie jesteśmy w stanie zadecydować o której godzinie pójdziemy na zakupy, tylko władza musi to za nas zrobić!

10
0
Would love your thoughts, please comment.x