Orzech promocje

Dziś rozpoczynają sezon BŁĘKITNI Ropczyce

Już dziś o godzinie 18 na Stadionie Miejskim w Ropczycach rozegrany zostanie pierwszy mecz w tym sezonie. Błękitni Ropczyce zagrają z FKS Stal II Mielec.

W kadrze pojawili się nowi zawodnicy.  Trener Łukasz Chmura , który dziś zadebiutuje w roli prowadzącego zespół , będzie miał do dyspozycji 28 zawodników.

W związaku z koronawirusem, na stronie MKS Bękitni Ropczyce pojawiły się nowe zasady dla kibiców:

➡️️Kibice muszą realizować obowiązek zakrywania ust oraz nosa – do czasu zajęcia miejsc siedzących oraz podczas poruszenia się po terenie obiektu. Nakaz ten, nie dotyczy sędziego oraz trenera, a także zawodników w grze.
➡️️Zaleca się, aby zawodnicy rezerwowi i inne osoby przebywające na ławce dla zawodników rezerwowych (wyłączając trenera) miały zakryty nos i usta.
➡️️Kibice, zobowiązani są także do zachowania bezpiecznej – dwumetrowej odległości od innych. Obowiązek ten, nie dotyczy kibiców zamieszkujących wspólnie gospodarstwo domowe, widza, który uczestniczy w meczu z dzieckiem poniżej 13 r.ż. oraz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.
➡️️Uczestnicy meczu zobowiązani są również do poddania się dezynfekcji rąk we wskazanych miejscach na obiekcie.
➡️️Podczas meczu, kibice mogą zajmować nie więcej niż 25% miejsc przewidzianych dla publiczności. Na stadionie Miejkim w Ropczycach jest to 500 miejsc siedzących!
‼️WEJŚCIE DLA KIBICÓW TYLKO OD ULICY SPORTOWEJ‼️
➡️️Zakaz uczestnictwa w meczu kategorycznie dotyczy osób chorych na Covid-19 lub wykazujących symptomy zakażenia wirusem SARS-CoV-2, takie jak: gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni i gardła, katar, biegunka, ból brzucha, wymioty, pogorszenie smaku lub węchu.

Zapraszamy na mecz i życzymy powodzenia oraz bezpiecznej gry.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x