Orzech promocje

ŚWIĘTO POLICJI W ROPCZYCKIEJ KOMENDZIE

W świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach odbyły się dziś obchody Święta Policji. W trakcie uroczystości ropczyccy policjanci otrzymali nominacje na wyższe stopnie policyjne. W związku z epidemią, uroczystości odbyły się w kameralnym gronie.

Święto Policji to szczególny czas dla funkcjonariuszy i pracowników policji. To czas awansów, nominacji, odznaczeń i wyróżnień. Wyjątkowo w tym roku ze względu na epidemię koronawirusa ropczyccy policjanci obchodzili je w kameralnym gronie. Uroczysta zbiórka odbyła się w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach. 

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Ropczycach mł. insp. Wojciech Rak wygłosił przemówienie, w którym podziękował wszystkim policjantom za ciężką służbę, szczególnie w trudnej obecnie sytuacji epidemiologicznej. Życzył także wszystkim policjantom i policjantkom oraz pracownikom ropczyckiej komendy wielu sukcesów w życiu zawodowym oraz osobistym.

Następnie awansowanym zostały wręczone akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. W tym roku było to 29 funkcjonariuszy. Na wyższy stopień w korpusie oficerów starszych nominację otrzymał 1 oficer, w korpusie aspirantów awansowało 18 funkcjonariuszy, 10 policjantów otrzymało wyższe stopnie w korpusie podoficerów.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów i pomyślności w życiu zawodowym i rodzinnym.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x