Orzech promocje

Seniorzy oświaty spotkali się w Ropczycach

22 czerwca 2022 w Centrum Kultury w Ropczycach zorganizowano Spotkanie Seniorów Ropczyckiej Oświaty. Wydarzenie to miało przede wszystkim na celu podziękowanie emerytowanym nauczycielom za wieloletnią, wytrwałą pracę na rzecz wychowania oraz rozwoju dzieci i młodzieży.

Pan Burmistrz Bolesław Bujak, przemawiając do zgromadzonych, zwrócił uwagę na istotną rolę, jaką pełni oświata w życiu młodych ludzi i nie tylko. Zwieńczeniem tego wydarzenia był spektakl „Pinokio”, który wykonali uczniowie Zespołu Szkół im. Św. Maksymiliana Kolbe w Gnojnicy Dolnej.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

POPIERAM! Nie wiem nad czym się tutaj rozpływać… 35 lat szkoły na górce… kto się odważy powiedzieć, że liczyło się tam tylko nazwisko? Kto był czyim dzieckiem! Lekarza? Prawnika? Prezesa? Reszta się nie liczyła… Stare czasy, ale tutaj ktoś przywołuje nazwiska z górki… więcej tam było takich! TY NIC NIE UMIESZ! Z CIEBIE NIC NIE BĘDZIE! No i masz… połowa tych gnojonych dzieci została magistrami, inżynierami i piastują wysokie stanowiska w firmach!

Mietek
2 lat temu
Reply to  Anonimowo

tak było…

Mietek
2 lat temu

Ech wspomnienia. Miałem świetnych nauczycieli – Pani Helena Grobelna – złota kobieta, nauczyciel muzyki Pan Groele, który uświadomił mi w II klasie, że jednak śpiew to nie moja bajka, ale facet był super, Robak od WF-u. Potem byli nauczyciele dla mnie neutralni: Klimkowa, Motyka, Babiczowa i były też totalne zryte berety jak Pociaskowa od polskiego czy Koziołowa, która piała nad ZSRR a potem spieprzyła do USA jak się nadarzyła okazja… Stare czasy

3
0
Would love your thoughts, please comment.x