Orzech promocje

Strażacy przywitali nowe VOLVO

26 lipca strażacy z OSP Brzeziny przywitali nowy samochód ratowniczo gaśniczy VOLVO.

Tak o swoim nowym nabytku piszą druhowie z OSP Brzeziny:

Dzięki staraniom druhów OSP Brzeziny oraz władz gminnych został zakupiony nowy średni wóz ratowniczo-gaśniczy. Nowo zakupiony średni samochód GBA Rt Volvo FL 280 należy do najnowszych wozów ratowniczo-gaśniczych, spełniających wszelkie normy dla tego typu pojazdów. Całkowity koszt zakupu samochodu wyniósł 941 934 tys. Środki na zakup pojazdu pochodziły z Gminy, MSWiA, KSRG i NFOŚiGW.
We wtorek, 26 lipca do naszej miejscowości został przyprowadzony nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. To wielka chwila dla lokalnej społeczności oraz druhów z Brzeziny. Nowe Volvo zastąpi ponad 30-letniego, wysłużonego Stara. Nowy wóz wjechał do Brzezin w asyście dotychczasowego samochodu. Na placu przed remizą czekali na przyjazd mieszkańcy oraz druhowie z jednostek Gminy Wielopole Skrz. KSRG OSP Wielopole Skrzyńskie OSP Broniszów OSP Nawsie OSP Wielopole Sośnice. I z ościennych wiosek: OSP Jaszczurowa OSP Grudna Górna Ochotnicza Straż Pożarna Grudna Dolna i zaprzyjaźnionych jednostek: OSP Tarnowiec OSP Łączki Kucharskie
Podczas powitania swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Marek Tęczar, Prezes związku wojewódzkiego OSP prof. Władysław Tabasz, Pani Sołtys oraz Radni z naszej miejscowości oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy i goście. Zgromadzeni ludzie mieli możliwość obejrzenia nowego zakupu.
Jesteśmy przekonani, że nasz samochód będzie dobrze służył naszej jednostce wzmacniając potencjał pożarniczy, a jednocześnie ułatwiając realizację często trudnych i odpowiedzialnych zadań na rzecz mieszkańców naszej Gminy, a nawet regionu. Jako Druhowie z OSP Brzeziny z całego serca dziękujemy „ Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”

Poniżej krótkie nagranie przygotowane przez Jasło 112.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
strazak
strazak
1 rok temu

Gratulacje dla OSP Brzeziny. Dobrze że są teraz możliwości finansowe i pis na strażakach nie oszczędza.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x