Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Śmiertelny wypadek czy zabójstwo motocyklisty w Stępinie? Nie żyje 21 latek z naszego powiatu.

W sobotę około godziny 17 w Stępinie (gm. Frysztak) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął 21 letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Do wypadku doszło poza drogą publiczną a mężczyzna poruszał się na motocyklu typu cross.

Policja na obecnym etapie nie udziela  więcej informacji potwierdza że wypadek miał miejsce i że motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Śledztwo w sprawie prowadzi prokuratura w Strzyżowie.

Z niepotwierdzonych informacji przekazanych przez okolicznych mieszkańców wynika że 21 jechał corssem drogą gruntową i najechał na rozwieszoną między drzewami linkę, która doprowadziła do jego śmierci.

O sprawie będziemy informować i próbować potwierdzić te tragiczne doniesienia.

AKTUALIZACJA

KPP w Strzyżowie informuje:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym zginął 21-letni motocyklista. W sobotę po godz. 17.30 mężczyzna wjechał w łańcuch zabezpieczający wjazd na teren żwirowni w Stępinie. Jego życia nie udało się uratować.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący motocyklem KTM, 21-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, najprawdopodobniej podczas skrętu z drogi powiatowej, wjechał w łańcuch zabezpieczający wjazd na teren żwirowni w Stępinie. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Strzyżowie przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.


Na prośbę rodziny i szacunku dla zmarłego komentarze w tym artykule zostały wyłączone.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

W Polsce też są.