Orech promocje

Nowy Komendant Powiatowej Policji w Ropczycach

Dziś, tj. 16 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach odbyła się zbiórka z okazji przekazania obowiązków Komendantowi Powiatowemu Policji podinsp. Romanowi Zawiślakowi.

Podkarpacki Komendant Wojewódzki nadinspektor Dariusz Matusiak podziękował byłemu Komendantowi za dotychczasową służbę w Policji. Insp. Wojciech Rak przeszedł na emeryturę. Pełnił on obowiązki dowódcy od 2016 roku.

Akt mianowania na nowe stanowisko otrzymał podinsp. Roman Zawiślak. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele samorządów gminnych i powiatowego.

PODINSP. ROMAN ZAWIŚLAK jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Administracji i Zarządzania w Przemyślu. Służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku w Warszawie. Od roku 1999 związany był z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach. W 2012 objął stanowisko kierownicze w Komisariacie Policji w Sędziszowie Małopolskim a następnie w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach. – czytamy na stronie KPP Ropczyce.

3 komentarze na temat “Nowy Komendant Powiatowej Policji w Ropczycach

 • 19 stycznia 2023 o 22:30
  Permalink

  Najgorsze jest to że na komendzie w Ropczycach nie ma na czym pracować. Drukarki, meble, sprzęt komputerowy dostają stary ze starostwa, gdy tam wymieniają. Sama drukarka musiała przy mnie dostać dingsa zanim zaczęła drukować i to w dobie tak wielu oszust w internecie

  Odpowiedz
 • 18 stycznia 2023 o 12:50
  Permalink

  Co by jeno granatnika w prezencie nie dostał

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *