Orzech promocje

Nowy Komendant Powiatowej Policji w Ropczycach

Dziś, tj. 16 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach odbyła się zbiórka z okazji przekazania obowiązków Komendantowi Powiatowemu Policji podinsp. Romanowi Zawiślakowi.

Podkarpacki Komendant Wojewódzki nadinspektor Dariusz Matusiak podziękował byłemu Komendantowi za dotychczasową służbę w Policji. Insp. Wojciech Rak przeszedł na emeryturę. Pełnił on obowiązki dowódcy od 2016 roku.

Akt mianowania na nowe stanowisko otrzymał podinsp. Roman Zawiślak. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele samorządów gminnych i powiatowego.

PODINSP. ROMAN ZAWIŚLAK jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Administracji i Zarządzania w Przemyślu. Służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku w Warszawie. Od roku 1999 związany był z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach. W 2012 objął stanowisko kierownicze w Komisariacie Policji w Sędziszowie Małopolskim a następnie w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach. – czytamy na stronie KPP Ropczyce.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Klijent
1 rok temu

Najgorsze jest to że na komendzie w Ropczycach nie ma na czym pracować. Drukarki, meble, sprzęt komputerowy dostają stary ze starostwa, gdy tam wymieniają. Sama drukarka musiała przy mnie dostać dingsa zanim zaczęła drukować i to w dobie tak wielu oszust w internecie

Lewak z sielca
Lewak z sielca
1 rok temu

Co by jeno granatnika w prezencie nie dostał

Elon
Elon
1 rok temu

Pasibrzuchy jak za wschodnią granicą.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x