Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Młodzi i zdolni licealiści wystąpili w spektaklu. To warto zobaczyć!

W niedzielę 5. marca w Kinie Jedność odbyła się premiera musicalu “New York” w wykonaniu Licealnego Teatru Muzycznego działającego przy Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim.

Musicalu “New York” w wykonaniu Licealnego Teatru Muzycznego to niezwykłe wydarzenie, które na pewno warto zobaczyć. Uczniowie zaprezentowali piękne wokale, choreografię oraz scenografię, a publiczność mogła poczuć się, jakby przeniosła się do Nowego Jorku. Jest to wspaniałe osiągnięcie, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że zespół wykonujący musical składa się z uczniów liceum.

Licealny Teatr Muzyczny to wspaniałe miejsce dla młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje talenty artystyczne i pasję do teatru. Warto wspierać takie inicjatywy, ponieważ umożliwiają one młodym ludziom rozwijanie swoich umiejętności oraz zdobywanie nowych doświadczeń.

Dostępne terminy spektakli można znaleźć na oficjalnym profilu Facebook LTM-u, co stanowi świetną okazję dla lokalnej społeczności, by zobaczyć przedstawienie i docenić talent i ciężką pracę uczniów.

Poniżej my także udostępniamy terminy musicalu:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x