Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

W terenie zabudowanym pędził 112km/h

29-latek kierujący bmw w terenie zabudowanym pędził z prędkością 112 km/h. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Za popełnione wykroczenie został ukarany wysokim mandatem i 14 punktami karnymi.

W środę po godz. 16, w miejscowości Nockowa, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zatrzymali kierującego bmw, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 62 km/h. Urządzenie wykazało, że kierowca jechał z prędkością 112 km/h, gdzie dozwolona przepisami prędkość wynosi 50 km/h.

29-letni mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. złotych, a na jego konto wpłynęło 14 punktów karnych. Z uwagi na przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, zgodnie z przepisami policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy na 3 miesiące.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn kolizji i wypadków drogowych, a skutki wielu takich zdarzeń nie byłyby tak tragiczne, gdyby ich uczestnicy poruszali się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gosc
gosc
11 miesięcy temu

dalej zabierają prawko ? przecież były wyroki sądów i umożenia były .
za jedno wykroczenie dwie kary ?

Kierowca bombowca
Kierowca bombowca
11 miesięcy temu
Reply to  gosc

To albo prawko albo punkty. A tu i jedno i drugie? Dziki kraj

Gfd
Gfd
11 miesięcy temu
Reply to  gosc

Trzy kary. Mandat, punkty i prawko.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x