Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

45- lecie Zakładów Magnezytowych w Ropczycach

Zakłady Magnetyzowe w Ropczycach obchodziły swoje 45- lecie. Uroczysty Jubileusz miał miejsce 11. stycznia 2020 roku w siedzibie spółki.

W uroczystości wzięli udział m.in.: członkowie rady nadzorczej oraz byli i obecni członkowie zarządu i pracownicy spółki, parlamentarzyści, samorządowcy, dyrektorzy i szefowie firm współpracujących z ZM Ropczyce, burmistrz Ropczyc – Bolesław Bujak, zastępca burmistrza –  Marek Misiura, przewodniczący Rady Miejskiej – Grzegorz Bielatowicz oraz osoby duchowne.  

Podczas spotkania została odsłonięta  i poświęcona przez biskupa Edwarda Białogłowskiego tablica upamiętniającą postać ks. dr Jana Zwierza, który decydował o budowie ZM w Ropczycach. Autorem tej tablicy jest artysta rzeźbiarz pochodzący z Ropczyc – Kazimierz Malski .

Józef Siwiec – prezes zarządu, dyrektor generalny zakładu podczas przemowy mówił o działalności firmy i dziękował wszystkim którzy przyczynili się i nadal przyczyniają do jej rozwoju. 

Przybyli goście gratulowali firmie gdyż, ZM stanowią wizytówkę Ropczyc na rynku krajowym i poza granicami Polski . 

W dalszej części spotkania pojawiły się prezentację o historii i współczesności ZM i na temat monografii jubileuszowej . 

Jubileusz  zakończono koncertem kolęd i pastorałek pt. Betlejemska gwiazda nad Tatrami w wykonaniu artystów scen krakowskich oraz chóru i orkiestry Passionart pod dyrekcją Janusza Wierzgacza. 

Źródło zdjęcia : ZM Ropczyce

Nauka Jazdy Robert Koza

Jeden komentarz na temat “45- lecie Zakładów Magnezytowych w Ropczycach

  • 21 stycznia 2020 o 09:09
    Permalink

    Miałem przyjemność pracować w ZM Ropczyce przez 42 lata. To były dobre lata. Dziękuję.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *