CERTUS rozliczymy twój PIT

Potrącenie pieszego w Sędziszowie Młp.

Sędziszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego, do którego doszło na przejściu dla pieszych w Sędziszowie Małopolskim. W wyniku zdarzenia, obrażeń doznał 59-letni mężczyzna, który został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 23 na ul. Fabrycznej w Sędziszowie Małopolskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 53-letni kierujący motocyklem nie udzielił pierwszeństwa pieszemu, który przechodził przez przejście.

Poszkodowany, 59-letni mieszkaniec Sędziszowa Małopolskiego, został przewieziony do szpitala. Kierujący motocyklem i potrącony mężczyzna byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze sporządzili dokumentację niezbędną do dokładnego wyjaśnienia okoliczności wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim.

fot. OSP Sędziszów Młp.

źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
9 miesięcy temu

Oświetlenie, a w zasadzie jego brak na ulicy Fabrycznej to jest tragedia. Za to flagi na latarniach robią wrażenie. W tym mieście nie ma praktycznie miesiąca , żeby nie były wywieszane sztandary na ulicznych latarniach. Takiego rozmachu to na próżno szukać nawet w stolicy .

Anonimowo
Anonimowo
9 miesięcy temu

oloboga mają dochodzenie prowadzić a z pijakami pod blokiem poradzić se nie mogą

2
0
Would love your thoughts, please comment.x