Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

100-lecie Licuem Ogólnokształcącego w Ropczycach [zdjęcia]

Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusz Kościuszki w Ropczycach świętuje w tym roku jubileusz 100-lecia istnienia.

Z jej to okazji, 10 czerwca 2023 roku odbyły się uroczystości związane z jubileuszem. O godzinie 10. odprawiona została Msza Święta. Następnie korowód przeszedł pod mury liceum. O godzinie 12. na hali widowiskowo-sportowej rozpoczęła się część oficjalna i artystyczna.

Na uroczystości pojawiło się wielu absolwentów oraz emerytowanych nauczycieli. Było wiele przemówień oraz nagród dla nauczycieli, pracowników i uczniów. Wśród prowadzących imprezę pojawił się absolwent LO Włodek Markowicz, jeden z prowadzących programu Lekko Stronniczy.

Na scenie zaprezentowali się także utalentowani uczniowie i absolwenci liceum. Zgromadzonych gości rozbawił do łez oraz przeniósł w czasie dzięki wspomnieniom Marcin Daniec, który również był kiedyś uczniem ropczyckiego LO.

Po zakończeniu uroczystości odbył się Bal Absolwentów. Była to jedyna w swoim rodzaju okazja, by przede wszystkim spotkać się z przyjaciółmi, przeżyć jeszcze raz radość wspólnego pobytu w jednej szkole.

Ten piękny jubileusz szkoła uczciła wydaniem monografii, która stanowi doskonałe źródło informacji o tradycji, wartościach i historii Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach.

Poniżej fotorelacja z wydarzenia, a na FB RRS24 można obejrzeć nagranie (relacja na żywo w dwóch częściach – LINK1 LINK2).

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Uśmiechom nie było końca… nie mogę patrzeć na te zdjęcia. Wszystkie sukcesy zawdzięczacie młodzieży która sama pracowała na swój rachunek i korepetytorom, którzy ich uczyli. To nie jest żadna wyjątkowa szkoła.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x