Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Gminny Dzień Dziecka w Ostrowie

W piątek, 2 czerwca 2023 roku na kompleksie sportowym w Ostrowie odbył się Gminny Dzień Dziecka. Wydarzenie było podzielone na dwie części. W pierwszej z nich na zaproszenie Wójta Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg i CKiB Gminy Ostrów z przygotowanych atrakcji korzystały wszystkie dzieci i młodzież z placówek oświatowych z terenu gminy. Drugą częścią była impreza otwarta dla wszystkich chętnych.

Dzieci miały możliwość skorzystania z bogatego programu artystycznego. Lokalne koła gospodyń wiejskich, w tym Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Ostrowianki, Stowarzyszenie Koło Gospodyń Żdżary, Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Skrzyszowie, Koło Gospodyń w Kamionce, Koło Gospodyń Wolanki oraz Kgw Jagodzianki przygotowały pyszny poczęstunek dla dzieci, a także watę cukrową i popcorn.

Dzieci miały również okazję zapoznać się z wyposażeniem służb ratunkowych, w tym wsiąść do samochodu pożarniczeg OSP KSRG Ostrów, radiowozu Policji oraz karetki pogotowia. W ramach występów tanecznych, po raz pierwszy na scenie zaprezentowały się dwa zespoły tańca nowoczesnego: Level Up i Roztańczone Smyki, które niedawno rozpoczęły działalność w naszej gminie. Dodatkowo ZPiT Wrzos miał możliwość zaprezentowania się w nowo zakupionych strojach ludowych.

zdjęcia Gmina Ostrów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x