Na sygnale

Nocne zderzenie samochodu z jeleniem

Wczoraj około godziny 23:15 dosżło do zdarzenia drogowego z udziałem leśnej zwierzyny w miejscowości Sędziszów Małopolski na ul. Rzeszowskiej.  Jak informuje mł.asp. Rafał Kozub z KPP w Ropczycach ,, kierowca samochodu marki seat najechał na leśną zwierzynę. Jeleń wtargnął na jezdnie z prawej strony. Kierowca nie odniósł obrażeń. Został poinfromowany o możliwościach prawnych. Zwierzę nie przeżyło zderzenia. Zostało zabezpieczone przez łowczego:.

zdjęcia OSP Sędziszów Młp.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x