Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Świąteczne iluminacje w Ociece ,,wspierają” leczenie Natalki

To już kolejny raz kiedy rodzina Państwa Kluk z miejscowości Ocieka w Gmina Ostrów przygotowała piękną świąteczną iluminację swojego domu. Każdy może za darmo podziwiać niesamowite dekoracje. Zainteresowanie jest tak duże, że właściciele postanowili wykorzystać to w dobrym celu.

Każdego roku właściciele domu dekorują go oraz całe gospodarstwo tysiącami lampek, a w tym roku liczba światełek osiągnęła ponad 70 tysięcy. Właściciele serdecznie zapraszają wszystkich do odwiedzenia i osobistego zobaczenia iluminacji.

Wstęp jest darmowy, ale ze względu na duże zainteresowanie, rodzina Państwa Kluk postanowiła wykorzystać to w dobrym celu. Podczas pokazów organizowana jest zbiórka charytatywna na rzecz chorych dzieci, która trwa od 24 grudnia 2023 r. do 14 stycznia 2024 r. W tym roku zebrane środki będą przekazane na leczenie Natalki z Niedźwiady, podopiecznej Fundacja “Serca dla Maluszka” – https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/natalia-pociask. Osoby chętne do wsparcia zbiórki mogą dokonać datków do specjalnie oznakowanych skarbonek.

Kilka informacji od organizatorów:

SKARBONA WISI NA PŁOCIE (skrzynka na listy).

Światełka będą się świecić, gdy tylko się ściemni do godzin nocnych, proszę o szacunek do dekoracji i naszej pracy włożonej w ubiór do 14 stycznia.

Tego roku droga do nas jest troszkę utrudniona, trwa budowa nowego mostu. Osoby dojeżdżające od strony Mielca i Ropczyc proszę nie skręcać w zakręt naprzeciwko Kościoła w Ociece. (Prawidłowa droga od Ropczyc 1 zakręt przed kościołem w lewo, droga od Mielca 1 zakręt za kościołem w prawo).

zdjęcia Gmina Ostrów

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mielecki
Mielecki
2 miesięcy temu
1
0
Would love your thoughts, please comment.x