Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Orszak Trzech Króli po raz kolejny w Wielopolu Skrzyńskim. Będą utrudnienia w ruchu

Kolejna edycja Orszaku Trzech Króli przygotowuje się do przemarszu ulicami Wielopola Skrzyńskiego, kontynuując ugruntowaną tradycję tego wyjątkowego wydarzenia. To święto, które z roku na rok zgromadza społeczność w atmosferze radosnej celebracji, podkreślając ważne wartości i tradycje związane z Dniem Trzech Króli.

O godzinie 11 w kościele w Wielopolu Skrzyńskim rozpocznie się Msza Święta, będąca ważnym punktem programu. Po zakończeniu nabożeństwa (godz. 12:15) uczestnicy Orszaku wyruszą w barwnym korowodzie, przemierzając ulice w kierunku Brzezin, a następnie skierują się na drogę wojewódzką nr 986, aby zakończyć marsz na Rynku.

Policjanci z ropczyckiej komendy oraz druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej pełnią kluczową rolę w zabezpieczeniu tego wydarzenia, troszcząc się o płynny przebieg Orszaku oraz bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Jednak, ze względu na przewidywaną dużą liczbę osób biorących udział w Orszaku, apelują oni o rozwagę i odpowiedzialność kierowców, mając na uwadze możliwe utrudnienia w ruchu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x