Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Sprawca włamań do niezamieszkiwanych domów usłyszał zarzuty

Mieszkaniec gminy Ropczyce włamał się do opuszczonego domu w miejscowości Broniszów. 34-latek po wyłamaniu drzwi, rozpoczął penetrację wnętrza budynku. Niestety, w środku nie było rzeczy, które pozostawałyby w jego zainteresowaniu. Jak się jednak okazało, to nie jedyny występek jakiego dopuścił się mężczyzna.

Końcem lutego, ropczyccy mundurowi otrzymali zgłoszenie o włamaniu do niezamieszkiwanego domu w miejscowości Broniszów. Policjanci niezwłocznie podjęli szereg czynności, mających na celu ustalenie sprawcy włamania. W wyniku zebranych w sprawie dowodów, okazało się, że sprawcą włamania jest 34-letni mieszkaniec powiatu ropczycko – sędziszowskiego.

Mężczyzna końcem lutego, włamał się do niezamieszkiwanego budynku w Broniszowie. Dokonał przeszukania pomieszczeń, ale nie znalazł przedmiotów które mogłyby pozostać w jego zainteresowaniu. Ponadto, jak się okazało, to nie jedyny występek na jego koncie.

34-latek dokonał także włamania do niezamieszkiwanego domu w Szkodnej oraz Zagorzycach. W Szkodnej, podobnie jak w Broniszowie, mężczyzna nie dokonał zaboru żadnych rzeczy, natomiast z Zagorzyc ukradł zegar o wartości 700 złotych.

Mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego już usłyszał zarzuty. Wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
urban_exploration
urban_exploration
2 miesięcy temu

Chłop poszedł na urbex a przyklepali mu włamanie 😅

1
0
Would love your thoughts, please comment.x