Orzech promocje

Zdarzenie na Ropczyckim Rynku: Samochód zniszczył słupki i latarnie na chodniku

W nocy przed godziną 1 na Ropczyckim Rynku miało miejsce zdarzenie z udziałem samochodu osobowego, który skosił słupki i latarnie stojące na chodniku. Szczegóły tego incydentu na razie nie są nam znane, a na informacje na temat zdarzenia oczekujemy od Ropczyckiej Policji.

AKTUALIZACJA:

Jak informuje pełniący obowiązki rzecznika prasowego KPP Ropczyce:

-Policja otrzymała zgłoszenie około godziny 1 w nocy dotyczące incydentu drogowego w miejscowości Ropczyce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Honda, poruszający się ulicą Rynek w Ropczycach, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik, uderzył w słupki oddzielające jezdnie, kosz na śmieci a następnie w latarnie. Po zderzeniu, sprawca opuścił pojazd i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Szybka reakcja służb mundurowych doprowadziła jednak do zatrzymania sprawcy zaledwie kilkanaście minut po incydencie. Funkcjonariusze policji, patrolujący ulice Ropczyc, namierzyli 43-letniego mężczyznę, który po zatrzymaniu został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie.

Według informacji uzyskanych od policji, sprawca zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Jednakże, obecnie trzeźwieje i czeka na dalsze czynności służb.

Po przeprowadzeniu procedury wytrzeźwienia, organy ścigania podejmą kolejne kroki w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego niebezpiecznego incydentu drogowego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.

fot. czytelnik

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ropczycanka
Ropczycanka
16 dni temu

Strach pomyśleć co by było gdyby tamtędy ktoś szedł.. ze akurat trafiło na noc….

Greg
Greg
16 dni temu

Konfiskata auta!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x