Orzech promocje

Zakończono remont miejsc postojowych przy ul. Iwaszkiewicza w Ropczycach

Gmina Ropczyce zakończyła remont miejsc postojowych przy ul. Iwaszkiewicza. Na odcinku o długości 125 metrów rozebrano starą, zniszczoną nawierzchnię i zastąpiono ją nową, solidną podbudową. W ramach prac wymieniono także krawężniki i obrzeża betonowe oraz ułożono nową kostkę betonową.

Wartość wykonanych robót wyniosła ponad 118 tys. zł. Nowe miejsca postojowe mają poprawić komfort parkowania dla mieszkańców oraz zwiększyć estetykę okolicy.

Remont ten jest kolejnym krokiem w dążeniu do poprawy infrastruktury drogowej w gminie Ropczyce, co z pewnością przyczyni się do podniesienia jakości życia lokalnej społeczności.

Źródło zdjęć Gmina Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ciekawy
Ciekawy
6 dni temu

Tylko, ze z klatki na parking po drugiej stronie ulicy nie da sie przejść, bo nie zaznaczono przejść dla pieszych przy wszystkich klatkach, a zero kultury niektórych parkujących, nie pozwala im na to by zsotwaić nieco miejsca dla pieszych przed nimi.

Grzesiek
Grzesiek
8 dni temu

Mam pytanie do władz miasta. Auta stojące do sprzedaży naprzeciw stadionu czy to nie jest blokowanie miejsc parkingowych? Kto za to odpowiada? Czy to jest komis?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x