Uwaga! Praca od zaraz w Dębicy

Na rynku pracy w Dębicy pilnie poszukiwani są obecnie pracownicy produkcji. Oferujemy pracę od zaraz, transport z ponad 20 miejscowości bogaty system premiowy. Oferta skierowana jest również do osób bez doświadczenia.

Na zatrudnienie mogą liczyć pracownicy gotowi do pracy w systemie zmianowym. Pracodawca poszukuje kandydatów dokładnych, sumiennych oraz precyzyjnych, którzy posiadają zdolności manualne.

Osoby wyłonione w ramach procesu rekrutacyjnego czeka długofalowa współpraca, stabilne wynagrodzenie, premie (miesięczna, motywacyjna, kwartalna), dodatek za pracę w porze nocnej oraz pakiet atrakcyjnych benefitów, zawierający między innymi ubezpieczenie PZU.

Dla osób nieposiadających doświadczenia, zapewnione są szkolenia wdrożeniowe oraz warsztaty doskonalące umiejętności w branży produkcyjnej. Dla osób mniej zmotoryzowanych, zapewniamy transport z miejscowości:

  • Dębica,
  • Wielopole Skrzyńskie, Glinik, Broniszów, Łączki Kucharskie, Okonin,
  • Ropczyce, Brzezówka, Lubzina,
  • Brzostek, Zawadka Brzostecka, Kamienica Dolna, Jaworze Górne, Bielowy, Strzegocice, Pilzno, Parkosz, Podgrodzie,
  • Nagoszyn, Korzeniów, Bobrowa, Wola Żyrakowska, Żyraków.

Osoby, które są zainteresowane pracą w Mielcu, mogą wysyłać dokumenty aplikacyjne przez formularz LINK lub – w celu uzyskania dodatkowych informacji – kontaktować się telefonicznie: +48 506 896 119.