Praca dla – Konstruktor, projektant CAD

K&W EXPERT SP. Z O.O.

Do pracy w naszym Oddziale w Sędziszowie Małopolskim, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor, projektant CAD

K&W Expert Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych z zakresu budowy technologicznych instalacji przemysłowych, systemów zasilania, sterowania i wizualizacji procesów.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, modelowanie, opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych nowo konstruowanych linii technologicznych i nadzór nad ich budową
  • tworzenie modeli 3D oraz przygotowywanie wizualizacji
  • tworzenie kompletnej dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej 2D/3D
  • opracowywanie koncepcji mechaniczno-konstrukcyjnej z uwzględnieniem wymagań stawianych przez klienta
  • wykonywanie pomiarów pod projektowane instalacje, urządzenia bezpośrednio u klienta

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne związane z szeroko rozumianą budową maszyn
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań konstrukcyjnych, w szczególności modelowanie blach ciętych i giętych
  • umiejętność pracy w systemach CAD 3D i 2D
  • dokładność
  • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inna forma zatrudnienia (elastyczność),
  • wynagrodzenie stałe zależne od posiadanego doświadczenia, wiedzy i umiejętności,
  • motywacyjny system premiowy (kreowanie własnego wynagrodzenia),
  • wsparcie w zdobyciu doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego,
  • finansowanie ubezpieczenia na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: info@kwexpert.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli w treści zgłoszenia lub CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez K&W Expert Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.