Mając ponad 2 promile wjechała do przydrożnego rowu
Ponad 2 promile alkoholu miała w organizmie 37-letnia kierująca motocyklem, która wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem,
Czytaj więcejPonad 2 promile alkoholu miała w organizmie 37-letnia kierująca motocyklem, która wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem,
Czytaj więcejUtrata prawa jazdy, mandat w wysokości 2500 złotych i 15 punktów karnych – to konsekwencje jakie poniósł 33-letni kierowca kawasaki.
Czytaj więcejW ostatnich dniach na drogach naszego powiatu można spotkać więcej motocyklistów. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę szczególnie na początku
Czytaj więcejWczoraj 27 sierpnia, po godzinie 20. doszło do wypadku samochodu osobowego z motocyklem w Sędziszowie Małopolskim. Strażacy z OSP Sędziszów
Czytaj więcejW dniu 7 września, przed godziną 17 w Broniszowie, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla. Kierujący jednośladem, nie dostosował
Czytaj więcejWypadek w Ropczycach! Około g. 11:30 na ul. Witosa doszło do poważnego wypadku motocyklisty z samochodem osobowym. Trwa reanimacja kierującego
Czytaj więcejPolicjanci z ropczyckiej drogówki codziennie zwracają uwagę na kierowców, którzy nie stosują się do przepisów ruchu drogowego i łamiąc przepisy,
Czytaj więcej