Orzech promocje

Było dużo dobrej zabawy.
Piknik rodzinny – osiedle Chechły w Ropczycach.

W niedzielne popołudnie 16. czerwca społeczność szkolna tego osiedla zorganizowała dla mieszkańców Piknik Rodzinny pod hasłem “Jan Paweł II Przyjacielem Rodziny”

Na piknik licznie przybyli mieszkańcy wraz z dziećmi, którzy mogli liczyć na wiele atrakcji. Były występy artystyczne dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 3, występy mażoretek, darmowe dmuchańce, zjeżdżalnie, malowanie twarzy a także ciesząca się dużą popularnością wśród dzieci zabawa w pianie.

Dzieci mogły zobaczyć od środka radiowóz policyjny oraz poczuć się jak prawdziwy policjant przymierzając czapkę policyjną. Przez OSP został przygotowany tor przeszkód, gdzie dzieci chętnie zmierzały się z jego pokonaniem. A dla najstarszych Jednostka Strzelecka z Dębicy udostępniła możliwość strzelania do tarczy.

Na uczestników czekało także wiele tradycyjnych potrwa do degustacji, ciasta i kiełbaski z grila. Mogliśmy także skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki. Kolejną atrakcją była loteria fantowa, gdzie główną wygraną były rowery.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x