Orzech promocje

Kolizje na drogach w powiecie. Wystarczyła krótka ulewa

Wystarczyły krótkie opady deszczu i już służby ratunkowe informują o zdarzeniach drogowych. Tak jak, chociażby zdarzenie drogowe w Ropczycach na ul. Leśnej, do którego doszło około godz. 19. Jak informuje rzecznik prasowy KWP Rzeszów: 80-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, kierujący samochodem Renault Megane stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi i przewróciło się na bok. Na szczęście 80-letniemu kierowcy nic się nie stało.

Druga kolizja miała miejsce na autostradzie A4 około godz. 16:20 (kierunek Kraków) na wysokości miejscowości Borek Mały. Gdzie kierowca osobowego Hyundaia prawdopodobnie wpadł w poślizg i uderzył w bariery. Na szczęście tutaj także brak osób poszkodowanych.

Kolejna kolizja tym razem dwóch samochodów osobowych miała miejsce około godz. 16 w Sędziszowie Młp. na skrzyżowaniu ul. Kroczki i Borkowskiej (tuż obok firmy Safran). 

fot. Czytelnik

Apel o bezpieczną jazdę do kierowców. Jedź bezpiecznie! – przestrzegaj przepisów, dostosuj prędkość do warunków panujących na drodze.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
3 lat temu

A to ,,łobuzek” z tego starszego pana, pewnie nie dostosował prędkości

1
0
Would love your thoughts, please comment.x