Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Powitanie Lata w Witkowicach.

W dniu wczorajszym odbył się Piknik na osiedlu Witkowice w Ropczycach, impreza miała charakter otwarty dla wszystkich mieszkańców i ich rodzin. Piknik rozpoczął się o godz. 15.00 a na scenie mogliśmy podziwiać występy artystyczne dzieci z Zumba Fitness oraz Grupy Tanecznej Dzieci – są to zespoły działające przy Domu Kultury Witkowice.

Mogliśmy także zobaczyć pokaz karate Klub OYAMA, pokazy akrobatyczne grupy Akrobatyka Ropczyce, zespoły muzyczne ze Szkoły YAMAHA, występy wokalistek, pokaz Zumby i wiele innych pokazów dzieci i młodzieży z okolic.

Podczas Pikniku dla najmłodszych na miejscu czekały bezpłatne dmuchańce, malowanie twarzy i wiele innych animacji. Natomiast przygotowane stoiska były pełne przysmaków regionalnych.

Można też było skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki a wśród męskiej części odwiedzających dużą atrakcją wzbudziła strzelnica plenerowa zorganizowana przez ZS “Strzelec” oraz przedstawiane przez nich wyposażenie. Na zakończenie pikniku była zabawa taneczna z zespołem “GRAFIT”

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x