Orzech promocje

Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań zaginionego mężczyzny.

Policjanci odnaleźli mężczyznę, który wyszedł z domu, wygrażając, że już do niego nie wróci. Oficer dyżurny po otrzymaniu informacji, skierował podległe patrole do poszukiwań. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie i 38-latek został odnaleziony.

Dzisiaj po północy dyżurujący oficer ropczyckiej komendy otrzymał informacje o mężczyźnie, który wybiegł z domu w miejscowości Brzezówka, krzycząc, że już do niego nie wróci. Dodatkowo ze zgłoszenia wynikało, że był on ubrany tylko w samą bieliznę oraz znajdował się pod wpływem alkoholu.

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Funkcjonariusze, od żony mężczyzny, dowiedzieli się, że 38-latek wybiegł w kierunku znajdującej się w pobliżu rzeki. Policjanci sprawdzili teren posesji, jednak nie napotkali mężczyzny. Przeszukali także teren pól uprawnych oraz rzeki w pobliżu miejsca zamieszkania mężczyzny, również z negatywnym skutkiem.

Po kilkudziesięciu minutach policjanci ponownie sprawdzili posesję. Jak się okazało, w jednym z pomieszczeń gospodarczych, odnaleźli zaginionego.

Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. 38-latek został przewieziony do wytrzeźwienia do ropczyckiej komendy.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x