Orzech promocje

Wyścig dla miłośników ROWERÓW GÓRSKICH w Ropczycach.

Już w tą niedziele 21 lipca odbędzie się VI Ropczycki Maraton „MTB Ropczyce 2019”. Zapisy na wyścig online już są zamknięte, ale można zapisać się w dniu startu od godziny 8:30 (Stadion Miejski Ropczyce). Start wyścigu godz. 10:30.

Zaplanowane są dwie trasy MEGA i MINI a start i meta jest na Stadionie Miejskim w Ropczycach. Trasy są zlokalizowane w okolicach Ropczyc – las Okonin – Lubzina oraz Borki Chechelskie i Poręby Chechelskie.

Trasa MEGA to około 48 km i około 1000m przewyższenia:

Trasa MINI to około 28 km i około 500m przewyższenia:

Trasy są typowo interwałowe z wieloma odcinkami technicznymi – głównie zjazdy. Minimalna ilość asfaltu na trasie MEGA, trochę więcej na trasie MINI. Podczas wyścigu będą dwa bufety na trasie MEGA i jeden bufet na trasie MINI. Na mecie na zawodników będzie czekał gorący posiłek.

Cena za wzięcie udziału w wyścigu: Trasa MINI – 50 zł, Trasa MEGA – 70 zł. Dla wszystkich uczestników wyścigu przewidziane są medale pamiątkowe a dla zwycięzców nagrody pieniężne.

Organizatorem jest Szprycha – Podkarpackie Maratony Rowerowe, Ropczyckie Rowerowe Stowarzyszenie „Składak” i Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji.

Źródło: RRS “SKŁAD”

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] W niedzielę 275 pasjonatów jazdy jednośladem uczestniczyło w wyścigach terenowych MTB Ropczyce 2019 zorganizowanych przez RRS SKŁADAK, SZPRYCHA i RCSiR o czym wspominaliśmy TUTAJ. […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x