Orzech promocje

Zaginął 5-letni chłopiec! – Grodzisko Mazowieckie

Portal RRS24.NET też włącza się w akcje poszukiwania chłopca.

Od godz. 24:00 dzisiejszej nocy policjanci poszukują 5 letniego Dawida Żukowskiego, zamieszkałego w Grodzisku Mazowieckim – wiemy, że jest to około 300 km od naszego powiatu ale … różnie bywa.

W dniu wczorajszym około godz. 17:00 jego ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Około godz. 21:00 ciało mężczyzny 32 latka zostało znalezione na przejeździe kolejowym – ojciec zginął potrącony przez pociąg (popełnił samobójstwo). Miejsce chłopca nie jest obecnie znane.

Jak informuje policja chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy i niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

W poszukiwaniu zaangażowanych jest kilkuset policjantów i strażaków, policyjny śmigłowiec, drony a także psy tropiące.

Policja zwraca się do wszystkich osób o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują od Państwa policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

Źródło zdjęć: POLICJA.PL

Aktualizacja 20.07.2019 – Tragiczny finał poszukiwań 5 letniego Dawida Żukowskiego. Ciało chłopca zostało znalezione w zaroślach tuż obok zbiornika wodnego pod wiaduktem przy węźle Pruszków na autostradzie A2. Zostało wszczęte śledztwo w kierunku zabójstwa…. 🙁

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x