Orzech promocje

Najważniejszą rzeczą w życiu jest życie!

Podnoszenie świadomości to zwiększanie zdolności do obserwacji siebie, swoich zachowań, myśli, przekonań i zwiększanie zdolności oddzielania faktów od wytworzonych opinii i nieprawdziwych prawd. Podnosząc obserwację widzimy więcej, zaczynamy dostrzegać, jak często sami się niszczymy w swoich własnych głowach. Skupiamy się na tym, czego nie chcemy, czego się boimy i kotłujemy się jak chomik ciągle w tym samym młynie.

Aby się coś zmieniło, trzeba coś zmienić. Podczas poddawania się refleksji, zadawania sobie pytania stymulujemy się do spotkania się ze sobą w sobie. Zaczynamy odkrywać, co jest dla nas ważne i przerywamy ten kołowrotek – wprowadzamy nową myśl, która wzbudza nowe emocje, a te nowe emocje popychają nas do innych decyzji niż przywykliśmy. Stajemy się coraz bardziej odważni i przestajemy stwarzać to, czego się boimy, bo niejako, ukierunkowujemy  umysł w stronę światła.

Wraz z pisaniem dziennika 365 dni Budowania Siebie zmieniasz swoje myślenie, energię, podnosisz wibracje i wertując kartki do tyłu możesz niejako zaobserwować zmiany w swoim własnym myśleniu – możesz zmierzyć swój wzrost. Widzisz, że zmienia ci się świadomość i już nie siłujesz się, żeby coś zmienić, lecz używając swojej świadomości – odkrywając prawdziwą siebie pod warstwami przekonań, ograniczających myśli, lęków przed oceną…  zmienia się to, co chciałaś zmienić i odkrywasz, że:

                   Najważniejszą rzeczą w życiu jest życie!

Z dziennika 365 dni Budowania Siebie – dostępny w sieci księgarni Nova https://ksiegarnienova.pl/ksiegarnie/

Zapraszam do budowania siebie

Dorota Ożóg – Trener/Coach/Autorka książek Rozwoju Osobistego

www.dorotaozog.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x