Daniel Obajtek

Na pomoc naszych jednostek straży pożarnej mogli liczyć powodzianie z jasielskiego. A dziś znów niebezpiecznie…

Jak pisaliśmy na weekendzie nasze jednostki straży pożarnej z powiatu ropczycko-sędziszowskiego ruszyły na pomoc powodzianom z powiatu jasielskiego. Niestety sytucja mieszkańców nie jest dobra.

Strażacy, którzy byli na miejscu informują, że woda zniszczyła wszystko co napotkała na swojej drodze. Zalane są domy, sklepy zakłady. Drogi i mosty są uszkodzone. Nasi ochotnicy pomogli na tyle ile było to możliwe, a mieszkańcy okazali im ogromną wdzięczność.

Uwaga burze !!

Niestety dziś sytuacja metereologiczna w naszym regione znów zapowiada się niebezpiecznie. Przed godziną 15.00 IMGW-PIB wydało ostrzeżenie 3 najwyższego stopnia dla wojwództwa podkarpackiego. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 50 mm do 60 mm oraz porywami wiatru do 120 km/h. Ostrzeżenie dotyczy również powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Już w tej chwili pojawiają się pierwsze chmury burzowe w naszej okolicy. Prosimy o ostrożność!!!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x