CERTUS rozliczymy twój PIT

Koncert „Dzieci rodzicom” w Wielopolu Skrzyńskim [zdjęcia]

W niedzielę 12 czerwca 2022 na scenie GOKiW w Wielopolu wystąpiły dzieci i młodzież dla zaproszonych gości ale przede wszystkim – dla swoich rodziców.
Mażoretki i aktorzy oczarowali

Jako pierwsze oczarowały wszystkich swoim tańcem mażoretki TIA, które szkoli Pani instruktor, Paulina Baran. Warto tutaj wspomnieć, że trud czasochłonnych treningów został ostatnio wielokrotnie doceniony podczas wielu przeglądów, także międzynarodowych. Następnie zgromadzeni na sali widzowie mogli podziwiać Teatr Kantor Wymiany Myśli w spektaklu „Kto Ocali. Opowieści z Wielopola”. Młodzi aktorzy, perfekcyjnie przygotowani pod okiem Pani reżyser – Moniki Adamiec, zapewnili oglądającym chwile błogiego zamyślenia nad dawnymi czasami.

Chórzyści i tancerze skradli serca

Strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o zapewnienie zabranym emocji, był występ Chóru dziecięcego – dzieci zaśpiewały specjalnie dla swoich rodziców. Od lutego 2022 roku dzieci wytrwale uczestniczą w ćwiczeniach, które prowadzi Pan Piotr Larysz. Kolejnym niezapomnianym momentem, który rozświetlił scenę pozytywną energią, był pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu grup CLAP TRAP. Wszyscy bawili się na nim fenomenalnie. W końcu młodzi tancerze przygotowywali się pod okiem światowej sławy tancerza i choreografa – Pana Tomasz Berkowicza.

Podziękowania od władz lokalnych

Zwieńczeniem wydarzenia był występ Zespołu Regionalnego „Mali Wielopolanie”. Zapewnili oni zgromadzonym wiele emocji poprzez kolorowe stroje, melodyjny śpiew i taniec w rytm skocznej muzyki. Choć był to debiut dzieci na scenie, to odbiór występu był fenomenalny. Nic w tym dziwnego, ponieważ zespół prowadzi świetna instruktor – Pani Joanna Kozubowska. Wszystkim uczestnikom wydarzenia podziękowali Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Pan Marek Tęczar i p.o. Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim Pani Irena Walat.

Na facebookowym profilu GOKiW możemy znaleźć również następujące podziękowania dla Przedszkola Samorządowego Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim i dla Warsztatów Terapii Zajęciowych:

Za dekoracje i za to ze zawsze możemy liczyć na waszą pomoc i wsparcie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x