Orzech promocje

Pięć kolizji jednego dnia w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

W środę 07 sierpnia br. doszło do pięciu zdarzeń drogowych w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Gliniku około godz. 7 rano. Kierujący pojazdem marki Opel na zakręcie drogi stracił panowanie nad samochodem w wyniku czego samochód wypadł z drogi i dachował. Brak osób poszkodowanych.

Źródło zdjęcia: KPP Ropczyce

Następne zdarzenie -> w Sędziszowie Młp. przed godz. 11 na ul. Jagielończyka, gdzie kierujący samochodem marki Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, doprowadzając do potrącenia. Rowerzysta wymagał pomocy medycznej, ale na szczęście nie doznał on poważnych obrażeń.

Źródło zdjęcia: KPP Ropczyce

Kolejne dwa zdarzenia miały miejsce w Ropczycach: Do pierwszego doszło około godz. 14, na ul. Robotniczej, kierujący samochodem marki Ford, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w trakcie włączania się do ruchu w skutek czego uderzył w bok samochodu ciężarowego marki Volvo.

Drugie zdarzenie w Ropczycach miało miejsce około godz. 16 na ul. Pałacowej. W tym zdarzeniu kierujący pojazdem marki Renault nie dostosował prędkości do warunków ruchu i podczas skręcania uderzył w jadący z naprzeciwka samochód marki Opel.

Źródło zdjęcia: KPP Ropczyce

Ostatnia piąta kolizja tego dnia miała miejsce na autostradzie A4 w miejscowości Czarna Sędziszowska około godz. 17. Kierowcy samochodu marki Citroen w pewnym momencie uległa rozerwaniu jedna z opon, wskutek, czego stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery energochłonne.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x