Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

WIELOPOLANDIA przyciągnęła tłumy ludzi do Wielopola Skrzyńskiego!

Już po raz dwudziesty Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim wraz z partnerami zorganizowali festyn integracyjny WIELOPOLANDIA. Festyn dla dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych, który tradycyjnie rozpoczął się mszą świętą polową, odprawioną na stadionie w Wielopolu Skrzyńskim.

Nad wydarzeniem honorowy patronat objęli: Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Marek Tęczar oraz Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Witold Darłak.

Wielopolandia ponownie przyciągnęła tłumy ludzi do Wielopola Skrzyńskiego, której główny celem, prócz świetnej zabawy i integracji była nauka empatii, tolerancji, akceptacji i szacunku dla inności osób niepełnosprawnych.

Dla zebranych było mnóstwo atrakcji m.in.: eksplozja kolorów Holi, występy artystyczne, świetna zabawa z siostrą Kariną i grupą Tancerzy Lednickich z Jasła, koncert Scholii Parafialnej z Glinika, pokaz sprzętu policyjnego, strażackiego i medycznego. Zorganizowano także loterię fantową, w której do wygrania było 12 rowerów i 13 tabletów.

Na miejscu nie mogło również zabraknąć darmowych dmuchańców, których ilość przebiła do tej pory każdą imprezę w powiecie ropczycko-sędziszowskim a najmłodsi mieli w czym wybierać: były zjeżdżalnie, trampoliny, basen z kulkami, rodeo, rakieta, samochodziki, kolejka kołowa, przejażdżka konno i wiele innych. Dzieci były zachwycone. Organizatorzy spisali się na medal !!! Poniżej fotorelacja:

Źródło zdjęć m.in.: GOKiW w Wielopolu Skrzuyńskim, KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x