Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Od jutra akcja “Znicz 2019” w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

31 października 2019 r. rozpoczyna się  akcja „ZNICZ 2019”

Działania potrwają do niedzieli 3 listopada. Policja apeluje o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i dostosowanie się do oznaczeń zakazujących parkowanie pojazdów czy nakazujących ruch jednostronny.

W dniu 1 listopada na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego wystąpią zmiany w organizacji ruchu (źródło KPP Ropczyce):

  • Ropczycach na dwukierunkowej ul. Piłsudskiego ruch odbywał się będzie w jednym kierunku, od ul. Wyszyńskiego do ul. Konarskiego.
  • W miejscowości Lubzina, prosimy nie parkować na poboczu drogi krajowej DK 94, w rejonie skrzyżowania z drogą powiatową nr 1287R relacji Lubzina – Paszczyna.
  • W miejscowości Góra Ropczycka wjazd na parking cmentarny będzie możliwy od drogi powiatowej nr 1342R relacji Sędziszów Młp – Zagorzyce, następnie drogą gminną wzdłuż cmentarza, której nastąpi przekształcenie w drogę jednokierunkową. Wyjazd poprowadzony będzie przez park „Buczyna” ul. Parkową do drogi powiatowej nr 1342 R.
  • W miejscowości Nockowa dojazd do cmentarza od strony kościoła drogą gminną relacji Nockowa – Olimpów, która na odcinku wzdłuż cmentarza zostanie przekształcona w drogę jednokierunkową. Wyjazd w kierunku Szkoły Podstawowej w Nockowej do drogi powiatowej nr 1338R oraz wytwórni parkietów do drogi 1337R. Zakaz wjazdu na drogę gminą od skrzyżowania w miejscowości Wiercany / droga na Będzienicę i Nockową/
  • Sędziszowie Małopolskim w dniach 31.10.2019 r. do 3.11.2019 r. w drogi jednokierunkowe zmienią się ul. Maciąga i Warzywna. Wjazd zostanie zorganizowany od ul. Jana Pawła II, natomiast wyjazd będzie na Al. 1000-lecia

W Sędziszowie Małopolskim, Ropczycach, Nockowej, Lubzinie i Górze Ropczyckiej w rejonie cmentarzy działania policjantów w celu zapewnienia płynności i bezpieczeństwa ruchu wspierane będą przez członków Jednostki Strzeleckiej z Sędziszowa Małopolskiego i Ropczyc. 

W trakcie trwania akcji służbę będzie pełnić więcej funkcjonariuszy policji, którzy szczególną uwagę będą zwracać na:

  • Zapewnienie płynności i porządku ruchu na głównych drogach powiatu,
  • Eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących,
  • Właściwe używanie świateł zewnętrznych pojazdów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x