Orzech promocje

Pijany kierowca uciekał przed policją

Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca volkswagena, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. Podczas ucieczki uszkodził znak drogowy. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Poniesie także odpowiedzialność przed sądem.

W sobotę przed godz. 12, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał informację o uszkodzeniu znaku przez kierującego volkswagenem, który odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci patrolując ul. Kolejową w Ropczycach zauważyli opisany pojazd, posiadający uszkodzenia świadczące o tym, że mógł on uczestniczyć w zdarzeniu. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, nakazując kierowcy zatrzymanie pojazdu. Kierujący nie zastosował się do nich i gwałtownie przyspieszył. Mężczyzna po przejechaniu kilku kilometrów, został zatrzymany przez funkcjonariuszy na jednym z parkingów.

W trakcie legitymowania ustalono, że kierującym pojazdem był 31-letni mieszkaniec Ropczyc. Jak się okazało był on pijany. Badanie alkomatem wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz poniesie odpowiedzialność przed sądem.

Jedzenie na dowóz wynos

Źródło: KPP Ropczyce

Jeden komentarz na temat “Pijany kierowca uciekał przed policją

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *