Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Samorządowy OSKAR dla burmistrza Sędziszowa Młp.

Wczoraj 6 października br. w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II Fundacji Janiny i Zbigniewa Porczyńskich w Warszawie miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród im. Grzegorza Palki, nadawanych przez Ligę Krajową.

Z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego nagrodzony został Bogusław Kmieć burmistrz Sędziszowa Młp. za inicjowanie działań społecznych, infrastrukturalnych i promocyjnych na rzecz rozwoju Miasta.

Wśród nagrodzonych jest także m.in. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki za skuteczne działania na rzecz zrównoważonego rozwoju kraju, szczególnie obszarów zaniedbanych, prorodzinne inicjatywy rządu oraz za pomoc samorządowi m. st. Warszawy wobec zagrożenia klęską ekologiczną, a także Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz za działania na rzecz rozwoju i promocji Gminy oraz reaktywacji Uzdrowiska Latoszyn Zdrój. Lista wszystkich laureatów TUTAJ.

Nagroda im. Grzegorza Palki jest to polska nagroda samorządowa przyznawana każdego roku od 1998 przez Ligę Krajową, ustanowioną uchwałą zgromadzenia tej organizacji z 18 maja 1997.

Źródło zdjęć: ligakrajowa.org.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x