Orzech promocje

Nowe zapisy w Early Stage

Pragniemy przypomnieć, że Szkoła języka angielskiego Early Stage prowadzi zapisy do grup startujących od drugiego semestru. Zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 Sędziszów Młp. oraz Szkoły Podstawowej nr 6 Ropczyce na nasze zajęcia, które odbywają się dwa razy w tygodniu – klasa 1 (2×70 min.), klasa 2 i wyżej (2x90min.).

W programie:

  • Muzyka, interakcja i ruch
  • Ciekawe historyjki i zabawy językowe
  • Projekty teatralne i plastyczne
  • Uśmiech i wiara we własne siły

Jeśli chcesz przekonać się na co zwracamy szczególną uwagę w naszej szkole to zapraszamy na darmowe webinarium na temat 10. supermocy w nauce języka angielskiego, które odbędzie się już w poniedziałek 13.01 o godzinie 21.00. 

Zapisy: https://cutt.ly/webinar-10-supermocy

Webinarium poprowadzą Tonia Bochińska – współwłaścicielka Early Stage, która od lat czuwa nad programem edukacyjnym szkoły oraz Magdalena Adaś – wieloletnia metodyczka i franczyzobiorczyni Early Stage.

Webinarium można obejrzeć na żywo, bądź w dogodnym momencie wrócić do nagrania powtórki.

Szczegóły i zapisy do naszej szkoły :

Artykuł sponsorowany.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x