Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Zobacz koniecznie! “Ona by tak chciała” – wersja onkologiczna

Pacjenci z Rzeszowa wraz z Fundacją Iskierka i grupą PASSIO nagrali cover utworu “Ona by tak chciała bym był zdrowy” – wersja onkologiczna. Cover powstał z myślą o dzieciach zmagających się z rakiem, a piosenkę nagrał chory na chłoniaka 16-letni Mateusz Rejowski z Rzeszowa wspólnie z ratownikami medycznymi. 
Cover został opublikowany 9 dni temu, a już osiągnął prawie 1,5 mln wyświetleń. 

Dzięki piosence zaczęły także pojawiać się pieniądze na wirtualnej zbiórce Mateusza w serwisie pomagam.pl- TUTAJ. Zbiórka organizowana jest na drogą walkę z nowotworem złośliwym, rehabilitację i powrót do normalnego życia.

Chociaż choroba wywróciła świat Mateusza do góry nogami, on postanowił nagrać piosenkę, aby utrzymywać dzieci i dorosłych na duchu-żeby zapomnieli o ciężkich chwilach!

Fundacja Iskierka oraz grupa PASSIO, odpowiedzialna za teledysk do coveru Mateusza Rejowskiego od 14 do 16 lutego 2020 r. ogłasza Weekend Walki z Rakiem Wieku Dziecięcego z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem Dzieciństwa, który przypada dziś 15 lutego. Z tej okazji zorganizowana jest akcja “Rzuć piątaka, by zdiagnozować raka”.

Celem akcji jest sfinansowanie zakupu potrzebnego sprzętu: wysokospecjalistycznego aparatu USG dla Kliniki Onkohematologii w Rzeszowie. Koszt to około 350 tysięcy złotych, więc “RZUĆ PIĄTAKA, BY ZDIAGNOZOWAĆ RAKA”. Więcej na temat akcji TUTAJ.

źródło zdjęć: PASSIO -> https://www.facebook.com/passiorzeszow/

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Jest siła jest przekaz

1
0
Would love your thoughts, please comment.x