Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Gmina Ostrów także rozdaje mieszkańcom maseczki

Gmina Ostrów od dziś 20 kwietnia będzie przekazywać swoim mieszkańcom maseczki ochronne. Trafią one do seniorów, którzy są najbardziej narażeni na konsekwencje koronawirusa.

Maseczki ochronne zostały zakupione przez Gminę Ostrów, a otrzymają je wszyscy mieszkańcy w wieku 60+ z tzw. grupy podwyższonego ryzyka.

Akcja rozpoczyna się już dziś i będą one sukcesywnie rozdawane seniorom m.in. przez strażaków ochotników. 1600 sztuk jednorazowych maseczek ma trafić do mieszkańców gminy do końca tego tygodnia.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Jednorazowe?? No to Gmina Ostrów (jedna z najbogatszych – jak to się chwalą urzędnicy) nie ma się czym pochwalić! Nie stać Gminy na zakupienie maseczki wielokrotnego użytku?? SZOK

mieszkaniec
mieszkaniec
4 lat temu
Reply to  Anonimowo

Nie wiem jak w Ostrowie, ja w Sędziszowie dostałem rewelacyjną, świetnie pasuje, dobrze się oddycha – do prania i prasowania.

0909
0909
4 lat temu
Reply to  Anonimowo

Anonim :oczywiście Tobie się należy

mieszkaniec
mieszkaniec
4 lat temu
Reply to  0909

Jak byś uważnie czytał rrs24 to cytuję:
PZL Sędziszów Młp. jest jednym z producentów maseczek ochronnych, dlatego też wraz z burmistrzem podjęli wspólną inicjatywę. Sędziszowska firma przekaże gminie maseczki dla grupy podwyższonego ryzyka, seniorów w wieku 50+. Jak informuje burmistrz to ponad 8,5 tys. maseczek dla mieszkańców miasta i gminy Sędziszów Młp.
PZL Sędziszów Młp. przekaże 10 tys. maseczek, gdzie:
8,5 tys. sztuk zostanie dostarczone mieszkańcom z grupy 50+,
500 sztuk otrzymają strażacy ochotnicy i Wojsko Obrony Terytorialnej, którzy będą uczestniczyć w akcji dostarczania maseczek,
1000 sztuk zostanie w rezerwie gminy Sędziszów Młp.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x