Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Kradli w drogerii w Sędziszowie Młp., usłyszeli zarzuty

Policjanci z Sędziszowa Małopolskiego zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież kosmetyków. Łączna wartość strat wyniosła blisko 800 zł. Sprawcy usłyszeli zarzuty. Za to przestępstwo grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży perfum i różnego rodzaju kosmetyków, z jednego ze sklepów w Sędziszowie Małopolskim. Wartość skradzionych produktów wyniosła blisko 800 zł. Sprawą zajęli się funkcjonariusze sędziszowskiego komisariatu. Mundurowi ustalili samochód, którym mogły poruszać się osoby mogące mieć związek z kradzieżą.

Jeszcze tego samego dnia, na ul. Wesołej w Sędziszowie Małopolskim, policjanci zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Wewnątrz osobowego opla znajdowało się trzech mieszkańców Dębicy, w wieku 47,53 i 56 lat. Podczas przeszukania samochodu funkcjonariusze, znaleźli pochodzący z kradzieży towar. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Podejrzanym przedstawiono zarzuty dotyczące kradzieży. Dodatkowo 47-latek, który kierował pojazdem usłyszał zarzut niestosowania się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, który został mu orzeczony w 2013 r. Teraz wszyscy poniosą odpowiedzialność przed sądem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x