Orech promocje

KAMERA W SAMOCHODZIE ŚWIADKA ZAREJESTROWAŁA WYMUSZENIE PIERWSZEŃSTWA PRZEJAZDU

Niewiele brakowało, aby kierująca fordem podczas manewru włączania się do ruchu uderzyła w prawidłowo jadącego motocyklistę. Wszystko zarejestrowała zamontowana w samochodzie świadka kamera video. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 19-letnia mieszkanka Ropczyc została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 zł.

Coraz częściej funkcjonariusze ropczyckiej komendy otrzymują nagrania niebezpiecznych zachowań kierujących na drodze. Na początku czerwca, funkcjonariusze otrzymali od świadka nagranie zarejestrowane 30 maja b.r na ulicy Witosa w Ropczycach. Na filmie widać kierującego fordem, który włączając się do ruchu, wymusza pierwszeństwo przejazdu na kierujący motocyklem. Na szczęście nie doszło do zderzenia pojazdów, gdyż w ostatniej chwili motocyklista unika zderzenia z fordem.

Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość kierowcy forda. Okazała się nim 19-letni mieszkanka Ropczyc. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierująca została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 zł oraz otrzymała 6 punktów karnych.

Policjanci przypominają o konieczności stosowania się do obowiązujących przepisów. Pamiętajmy! Nieustąpienie pierwszeństwa innym uczestnikom ruchu drogowego to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych, w tym tych najtragiczniejszych.

żródło KPP Ropczyce

4 komentarze na temat “KAMERA W SAMOCHODZIE ŚWIADKA ZAREJESTROWAŁA WYMUSZENIE PIERWSZEŃSTWA PRZEJAZDU

 • 24 czerwca 2022 o 22:56
  Permalink

  Może zamiast dawać mandaty to by poprawili widoczność na tym zakręcie albo wprowadzili jakieś ograniczenie z fotoradarem żeby dłuższy czas był na zauważenie pojazdu jadącego z granic, poza tym nawet na nagraniu widać że oba pojazdy nie jadą zgodnie z obowiązującym tam ograniczeniem więc niezłe xd że baba innych na policję zgłasza a sama święta nie jest. To jest polska

  Odpowiedz
 • 24 czerwca 2022 o 15:40
  Permalink

  A dwa to tam nic nie widać jak się wyjeżdża czy coś jedzie od strony obwodnicy.. Bo taka jest prawda

  Odpowiedz
 • 23 czerwca 2022 o 12:06
  Permalink

  co trzeba byc za człowiekiem żeby takie coś zgłaszać to jeszcze może nagranie pokaże ile jechał motocyklem
  bo 99 % jeżdzi bez myślenia i wyobrażni

  Odpowiedz
 • 23 czerwca 2022 o 11:37
  Permalink

  tam to normalka ile razy bym nie jechal od strony granic i jakies auto wyjezdza z biedronki to zawsze cos musi odwalic

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *