Orzech promocje

Czerwone Gitary już w niedzielę w Sędziszowie

W najbliższą niedzielę, 15 sierpnia, na stadionie miejskim w Sędziszowie Małopolskim odbędą się Dożynki Gminne 2021. Władze lokalne zapraszają wszystkich mieszkańców, a w szczególności rolników do wspólnego świętowania.
Świętujmy razem

Dożynki to coroczne Święto Plonów, które jest nie tylko podziękowaniem dla rolników za ich trud i ciężką pracę w gospodarstwach rolnych, lecz także okazją do spotkania i świetnej zabawy przy dźwiękach muzyki ludowej i rozrywkowej. Ponieważ połączono to w tym roku z wieloma atrakcjami dla całych rodzin, będzie możliwość doskonałego spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

Gminne Święto Chleba 2021

Dożynkom będzie towarzyszyć Gminne Święto Chleba 2021, w programie którego są przewidziane warsztaty tradycyjnego wypieku chleba i prelekcja na temat zdrowego żywienia. Ale to nie wszystko. Mieszkańcy będą mieli okazję zapoznać się z zagadnieniem możliwości zakładania działalności gospodarczej na terenach wiejskich. W planie są również quizy. Gwiazdą tegorocznych dożynek gminnych będzie zespół Czerwone Gitary. Start imprezy o godzinie 15.30. Czerwone Gitary wystąpią o godzinie 20.

Szczegóły na plakacie ⤵

źródło zdjęcia: fb Czerwone Gitary

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
złe_garczki
złe_garczki
2 lat temu

Wieś się bawi

trackback

[…] Czerwone Gitary już w niedzielę w Sędziszowie […]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x