Orech promocje

Gwiazdami wieczoru będzie Golec uOrkiestra i Helena Vondrackova. Połączenie trzech imprez w Sędziszowie Młp.

Tradycyjnych dożynek nie będzie, ale sędziszowski magistrat organizuje trzy łączone imprezy jednego dnia — w piątek 28 sierpnia. Impreza rozpocznie się już od godzin porannych na sędziszowskim rynku, gdzie będzie wystawa wieńców dożynkowych połączona ze Świętem Chleba i zakończeniem lata z Radiem Biwak.

Dla przypomnienia Święto Chleba było corocznie organizowane w Górze Ropczyckiej, niestety w tym roku z powodu pandemii impreza została przełożona i zorganizowana skromniej obok ratusza w Sędziszowie Młp. Tego dnia odbędzie się także zakończenie lata z Radiem Biwak (ostatnia audycja będzie nadawana z Sędziszowa Młp.) połączona z finałem Dino Top Festiwal, który miał odbyć się końcem maja — informuje burmistrz Bogusław Kmieć.

START o 9 na sędziszowskim rynku

Rozpoczęcie imprezy planowane jest o godz. 9 na sędziszowskim rynku obok ratusza, gdzie będą warsztaty pieczenia chleba. Specjaliści wraz z chętnymi upieką 100 bochenków chleba. Dodatkowo będzie wystawa wieńców dożynkowych i kiermasz kulinarny przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich — dodaje burmistrz.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców organizatorzy zapewniają wdrożenie wszystkich zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny środków ostrożności.

FINAŁ na placu targowym

Finał Radia Biwak rozpocznie się o godz. 18 na placu targowym w Sędziszowie Młp. od konkursu Dino Top na interpretację piosenki zespołu Dżem. Po występie laureatów odbędą się koncerty wieczoru, na sędziszowskiej scenie wystąpi HELENA VONDRACKOVA i GOLEC uORKIESTRA.

WAŻNE !

Ze względu na obostrzenia sanitarne finał Radia Biwak odbędzie się z ograniczoną liczbą publiczności. Łącznie w imprezie może wziąć udział 700 osób. Aby otrzymać wejściówkę należy zgłosić się 26 sierpnia w godzinach od 16 do 20 do Miejsko-Gminnego Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim. Bilety są darmowe. UWAGA: tego dnia będzie dostępnych 400 wejściówek! Kolejne 100 będzie można odebrać w dniu koncertu przed wejściem na plac targowy od godziny 17. – Niestety, w związku z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej dotyczącymi ograniczenia ilości uczestników Finału Radio Biwak ROZDANIE biletów przed koncertem ZOSTAŁO ODWOŁANE.

Pozostałe 200 zaproszeń rozda Radio Rzeszów.

3 komentarze na temat “Gwiazdami wieczoru będzie Golec uOrkiestra i Helena Vondrackova. Połączenie trzech imprez w Sędziszowie Młp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *