Na sygnale

Stracił panowanie nad samochodem i uderzył w inny pojazd

Dziś przed godz. 16 w miejscowości Glinik (droga DW986) 26-letni kierujący BMW na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, przekroczył oś jezdni i zderzył się z pojazdem marki Citroen. W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie wymagał hospitalizacji. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

fot. nasz Czytelnik – dziękujemy.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
I wszystko jasne...
I wszystko jasne...
5 lata temu

Bo BeeMWu to nie jest auto dla byle kierowcy…

1
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x