Orzech promocje

Kolejny ksiądz zakażony COVID-19. Tym razem w Ropczyckiej Farze

Komunikat o zakażeniu księdza w ropczyckiej farze pojawił się na stronie parafii, poniżej treść:

Z przykrością informujemy, że testy wykonane u ks. Stanisława, wikariusza ropczyckiej Fary, potwierdziły infekcję wirusem COVID-19. Tydzień przed zleconymi badaniami profilaktycznie izolował się w swoim mieszkaniu, nie spotykał się z innymi i nie podejmował żadnych posług duszpasterskich. Obecnie Ksiądz został objęty ścisłą kwarantanną.

 Inni księża oraz pracownicy parafialni nie mają objawów zakażenia, dlatego posługa duszpasterska nie ulega zmianie. Kościół jest wietrzony i dezynfekowany na bieżąco. Kancelaria Parafialna pracuje bez zakłóceń. Prosimy jednak sprawy kancelaryjne, w miarę możliwości, załatwiać zdalnie [tel.: 690 652 930 lub 17 221 83 77 (w godz. 17.00 – 18.00), e-mail – ropczycefara@gmail.com ].

Prosimy wszystkich o zachowanie ostrożności i zasad sanitarnych, a także zachęcamy do udziału w Mszach Świętych i nabożeństwach z mniejszą liczbą wiernych.

Wszystkie Msze Święte i nabożeństwa są transmitowane na żywo przez Internet oraz Katolickie Radio Via z Rzeszowa (w piątek o 18.00).

Przepraszamy za utrudnienia, prosimy o zrozumienie, wzajemną życzliwość i modlitwę. Mamy nadzieję, że wspólne z Łaską Bożą pokonamy zagrożenia i trudności. Wszystkich zawierzamy niezawodnemu wstawiennictwu Matki Bożej: „Maryjo, ropczycka Królowo Rodzin, módl się za nami!”.

Księża i Moderatorzy Parafii p.w. Przemienienia Pańskiego
w Ropczycach

Szczęść Boże!

Źródło: ropczycefara.parafia.info.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x